
Розумне Wi-Fi реле SEVEN HOME S-7048
247 ₴
- В наявності
- Код: S7048
+380 (97) 526-65-26
+ VIBER- +380 (50) 224-17-04+ VIBER
- +380 (63) 608-21-66доставка по всій Україні
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості розумного реле Wi-Fi для керування електроприладами SEVEN HOME S-7048:
- Wi-Fi реле для розумного будинку (для керування електроприладами через інтернет).
- Можна встановлювати в підрозетник і використовувати як реле для ввімкнення/вимкнення електроенергії як за розкладом, так і за допомогою телефону або прописаного сценарію смарт.
- Ви можете перетворити свою розетку (або вимикач) на розумну, не псуючи зовнішній вигляд.
- Завдяки маленькому корпусу можна використовувати як під розеткою, так і під вимикачем.
- Підтримка керування зі смартфона Android/iOS - додаток Tuya Smart, підтримка смарт сценаріїв.
- Напруга комутації реле: AC/DC 12-240V.
- Cтрум комутації: до 16А при AC 220V.
- Тип з'єднання: Wi-Fi 2.4GHz 802.11b/g/n.
- Підключення традиційного вимикача для управління реле (працює як "сухий" контакт без напруги на контактах S1 та S2).
- Захист від перегріву та перевищення навантаження.
- Розклад роботи пристрою, таймер.
- Живлення: AC/DC 12-240V.
- Розміри: 40 * 40 * 19 мм.
- Вага 38 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина: | 40 мм |
| Сумісність з | Tuya |
| Тип контролера | Модуль реле |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴





